רוקחות

מרכז גריאטרי הדסים עושה הכל על מנת שרווחת הדיירים תהיה במיטבה, אחד מהשירותים שמספק המרכז הוא בית מרקחת, אין צורך להתרוצץ בין סופרים ובתי מרקחת, בהדסים ניתן לקבל את התרופות במינימום המתנה.
P1000960

מרכז גריאטרי הדסים עושה הכל על מנת שרווחת הדיירים תהיה במיטבה, אחד מהשירותים שמספק המרכז הוא בית מרקחת, אין צורך להתרוצץ בין סופרים ובתי מרקחת, בהדסים ניתן לקבל את התרופות במינימום המתנה.

כשמטפלים בקשיש סיעודי אחד הדברים המלווים את הטיפול הוא לדאוג לתרופות שהוא לוקח. כמעט כל אדם שמגיע לגיל מסויים, לאו דווקא אדם סיעודי, מתחיל ליטול תרופות שונות על מנת לשמור על יציבות גופו ואיבריו השונים.

אחד הדברים המתישים הוא לדאוג מידי חודש למלאי תרופות. התהליך כולל ללכת לרופא מטפל, לקבל ממנו מרשם ולהגיע לקופות החולים השונות או לבית מרקחת פרטי על מנת לקבל את התרופות הרצויות.

מרכז גריאטרי הדסים זיהה את ההשקעה הכרוכה בקבלת תרופות ומרשמים מדי חודש ולכן הוקם במרכז הדסים בית מרקחת העונה על צרכים אלו ומקצר משמעותית את התהליך. רווחת הדיירים היא בראש מעייני מרכז הדסים וזה בא לידי ביטוי בפרמטרים שונים הכרוכים בטיפול בקשיש סיעודי.

בית המרקחת ב"הדסים" מבצע אספקה שותפת של תרופות, ציוד ומזון רפואי עבור הדיירים במוסד.

בנוסף מבוצעת בקרה תכופה של אחסון נאות וחלוקה תקינה של התרופות בכל המחלקות.

כמו כן, מבוצעת התערבות רוקחים בתיקי המטופלים במטרה למנוע כפילויות במתן התרופתי, לאתר תגובות אפשריות בין התרופות הניתנות ולוודא התאמה של הטיפול התרופתי למצבו הבריאותי של החולה.

כמו-כן, זמינות ומלאי של כל התרופות על פי סל הבריאות כולל תוספי מזון מבטיחים שמירה על רצף ובקרה צמודה על נטילת תרופות הנחוצות עבור דיירינו.

דילוג לתוכן