קבלת דייר חדש בהדסים

מרכז גריאטרי "הדסים" הוקם בשנת 1997 במטרה לתת מענה לאוכלוסייה הזקוקה לטיפול סיעודי . במרכז "הדסים" הממוקם בלב הארץ קיימות מחלקות לסיעודים ולתשושי נפש והוא פועל תחת פיקוח מלא וברישיון משרד הבריאות. איכותו וגודלו של המרכז מאפשרים קליטה קלה וחלקה יותר של הדייר ושיבוץ כל דייר במחלקה המתאימה לו ביותר ע"פ צרכיו ויכולותיו.
P1000925

מרכז גריאטרי "הדסים" הוקם בשנת 1997 במטרה לתת מענה לאוכלוסייה הזקוקה לטיפול סיעודי . במרכז "הדסים" הממוקם בלב הארץ קיימות מחלקות לסיעודים ולתשושי נפש והוא פועל תחת פיקוח מלא וברישיון משרד הבריאות.

איכותו וגודלו של המרכז מאפשרים קליטה קלה וחלקה יותר של הדייר ושיבוץ כל דייר במחלקה המתאימה לו ביותר ע"פ צרכיו ויכולותיו.

המרכז מתגאה בצוות מוביל, ותיק ומקצועי בתחומו שיודע לנתח את צרכי יקיריכם ולהעניק להם את הטיפול המסור ביותר. ולכם, לא פחות חשוב - ליווי מסור וכתף תומכת. הדסים נבנה בסטנדרט גבוה ביותר, תוך הקפדה על אבזור וגימור איכותיים ביותר, עיצוב פנים מודרני ומסביר פנים לדייר ולמשפחתו.

להכניס קרוב יקר למרכז סיעודי זה עניין לא פשוט כלל, הרבה משפחות מתלבטות זמן מה לפני שהן מחליטות כי הטוב ביותר עבור יקיריהם הוא מקום אשר ידאג לצרכיהם בצורה הטובה ביותר.

מחלקת השיווק בהדסים מלווה אתכם בתהליך קבלת המטופל באופן לא מחייב וניתן לפנות אלינו בכל שאלה המעוררת בכם ספק או גורמת לכם להתלבטות בעניין.

קבלת דייר חדש במרכז גריאטרי הדסים מתחיל בסיור מודרך לבני משפחתו / אפוטרופוסים. את הסיור עורכת מנהלת השיווק של הדסים,

במהלך הסיור מקבלת המשפחה מידע מפורט וחיוני על אופי המקום, על סדר היום של הדיירים במחלקות השונות, ועל הטיפול הסיעודי והרפואי במקום. בנוסף, מקבלת המשפחה את כל האינפורמציה הרלוונטית עבור הטיפול של הצוות הרב מקצועי שקיים אצלנו.

ממפגש ההתרשמות הראשון, דרך הלבטים ועד לרגע בו מחליטים להיכנס למרכז גריאטרי הדסים, מנהלת השיווק מלווה את צעדיכם הראשונים, ולאחר מכן מסייעת בקליטה והתאקלמות הדייר בהדסים.

למשפחה יש תמיד כתף תומכת ואוזן קשבת לכל עניין ושאלה.

דילוג לתוכן