מרכז סיעוד הדסים

צוות מנוסה שנותן תחושה ביתית, איכות לחיים, יחס חם וטיפול אדיב ומקצועי לדיירים.
P1000479

מרכז סיעוד הדסים – צוות מנוסה שנותן תחושה ביתית, איכות לחיים, יחס חם וטיפול אדיב ומקצועי לדיירים.

מרכז גריאטרי הדסים קיים כ 24 שנה, בעל ניסיון טיפולי רב, מקצועיות ללא פשרות, אכפתיות ומענה רפואי וסיעודי ברמה הגבוהה ביותר.
במרכז הדסים קיימות 11 מחלקות אשר נותנות מענה טיפולי בהתאם לרמה הרפואית/ סיעודית של כל דייר ודייר. למרכז הדסים יש את היכולת והמשאבים להתאים את המחלקה הטובה ביותר עבור כל דייר  לפי היכולת הקוגניטיבית שלו והקשר עם הסביבה.


הדסים – הבחירה הטובה והאיכותית ביותר עבור יקירכם.
כאשר האנשים היקרים לנו מגיעים לגילאים מבוגרים ולמצבים בריאותיים מורכבים ומאתגרים, כאשר כבר לא ניתן להשאירם בבית ולהעניק להם את כל צרכי הטיפול הטוב ביותר, העברה לבית אבות סיעודי גריאטרי הוא הפתרון הנכון, היעיל והמכבד ביותר.

זוהי בהחלט החלטה משמעותית בעלת חשיבות, לכן אתם רוצים לדעת שבחרתם נכון ושאתם ומעניקים לקרוביכם את תנאי המחייה והטיפול האופטימאליים ביותר. חשוב לדעת שאתם מכניסים אותם לסביבה טיפולית מכבדת, מסורה ומקצועית, ובנוסף, מעניקים להם סביבת מגורים איכותית ונקייה אשר דואגת להם מסביב לשעון.

מרכז הדסים נמצא במיקום מרכזי בצמוד לגבול פתח תקווה בני ברק. מרכז הדסים מתאים לכלל האוכלוסייה הגריאטרית ומציע מחלקות ייעודיות, איכותיות ונפרדות לדיירים סיעודיים ותשושי נפש, עם כל המשאבים הדרושים להענקת טיפול מסור וברמה הגבוהה ביותר, תוך מתן כבוד רב לדיירים, טיפול רפואי מקצועי ללא פשרות, ויחס חם ואוהב לדיירים.


תנאי מחייה וטיפול מעולים!
אין ספק כי כאשר אדם קרוב ויקר לנו מגיע למצב סיעודי או תשוש נפש, זוהי מציאות מורכבת, מעשית ורגשית, קודם כל לאדם עצמו אך גם לבני משפחתו והסובבים אותו. במצבים אלו, מרכז גריאטרי הדסים מהווה את הפתרון היעיל, הנוח והמתאים ביותר עבור הדייר עצמו והן עבור משפחתו. 

מרכז טיפולי בו ניתן לקבל את ההשגחה הנדרשת, הטיפולים הרלוונטים, וסביבת מגורים מותאמת ותומכת במצבו של הדייר עם צוות סיעודי מקצועי וזמין 24/7.

בבואכם לבחור מרכז גריאטרי עבור יקירכם, הפרטים "הטכניים" הם אמנם חשובים אך הם לא כל העניין. יש משמעות אדירה לשירותיות, לחמימות, ליחס מכבד ורגיש ללא פשרות לטובת ועבור הדיירים, לשקיפות מלאה ולאוזן קשבת למשפחות.

המשפחות אשר בוחרות במרכז גריאטרי הדסים ונותנות לנו לטפל בהם, מעוניינות להוסיף איכות לטיפול ולשירות ובעיקר כבוד לשנים שנותרו להם לחיות.


מרכז גריאטרי הדסים קם ופועל עד היום מתוך מטרה ברורה ומוצהרת והיא לספק שירות סיעודי – טיפולי מסוג אחר, כזה הרואה את האדם קודם כל כאדם וכעולם ומלואו, עם יחס מכבד ומותאם אישית, לצד שירותי טיפול רפואיים וסיעודיים מהמתקדמים והטובים ביותר, הרבה מעל לסטנדרטים הגבוהים והמקובלים בתחום.

דיירי מרכז הדסים זוכים לטיפול סיעודי משובח ומוקפד, למגוון שירותים המשפרים את איכות החיים שלהם, למרחבי מחייה איכותיים, לפעילויות מונגשות ומותאמות לדיירים, וכמו כן, דלת פתוחה וקשובה לבני המשפחה.

לצד שפע היתרונות והאיכויות של מרכז הדסים, אחד הגורמים הכי משמעותיים שלנו הוא הצוות המדהים שלנו. צוות שרובו הגדול עובד בהדסים שנים רבות, צוות מקצועי ורגיש אשר רואה בעבודתו שליחות עליונה ואשר מספק לדיירים ומשפחותיהם טיפול ויחס מסור, חם, מכבד ורגיש. צוות שעושה את ההבדל, צוות מקצועי ואוהב אשר הופך את הדסים לבית חם ומיוחד ולהרבה מעבר ממרכז גריאטרי טיפולי רגיל.


שירותים ונקודות חוזק של מרכז גריאטרי הדסים:

 • 7 מחלקות סיעודיות מתקדמות, עם הסטנדרטים הגבוהים ביותר ויכולת שיבוץ דיירים באופן רגיש, מותאם, ומתחשב למחלקה המתאימה ביותר עבור הדייר.
 • 3 מחלקות לתשושי נפש הנותנות מענה מקיף לצרכים והמאפיינים הייחודים של תשושי הנפש.
 • מחלקה חדשה לחלוטין של סיעודי מורכב למתן טיפול רפואי, אישי ואיכותי לדיירים במצב של סיעוד מורכב.
 • מחלקה מתוגברת, מיוחדת ויוקרתית עם סטנדרטים גבוהים ביותר של מגורים, תנאי מלון 5 כוכבים עם צוות מתוגבר וכמות דיירים מצומצמת.
 • מרכז גריאטרי הדסים פועל ברישיון ופיקוח מלא של משרד מהבריאות.
 • בהדסים אתם ויקירכם זוכים לתהליך קליטה קל ומהיר, מותאם אישית עם מירב היעילות ויחס חם וקשוב מכל הצוות הרב מקצועי במרכז.
 • מתן דגש מיוחד על טיפולי ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה וטיפולים תעסוקתיים מותאמים אישית לצרכים והמאפיינים של כל דייר ודיירת.
 • הגשת 3 ארוחות איכותיות, מזינות ומגוונות אשר מתבצעת במטבח החדיש והמודרני של הדסים בפיקוח של שף מקצועי.
 • מגוון רחב מאוד של פעילויות העשרה ופנאי לאורך כל השנה, אשר מותאמות בהתאם ליכולות הקוגניטיביות של כל דייר ודייר.
 • צוות מיומן, מסור וותיק המספק לדיירים ומשפחותיהם שירותים סוציאליים מגוונים ואיכותיים.
 • כל הצוותים הרפואיים מוכשרים ומוסמכים לעבודה סיעודית תחת פיקוח מלא ורישיון של משרד הבריאות.
 • שירותי ניקיון ותחזוקה ברמה מלונאית הגבוהה ביותר תוך מתן תחושה של בית ואווירה משפחתית.
 • הקבלה והכניסה למרכז הדסים מתאפשרת הן באופן פרטי והן על בסיס קוד משרד הבריאות.

מרכז הדסים מציע ומספק את תנאי הטיפול והשהות הגבוהים והאיכותיים ביותר, סביבה בטוחה, נוחה ומכבדת ביותר, ועם צוות מיוחד הנותן ליקירכם את הטוב ביותר שהם צריכים, רוצים וזכאים לקבל. – מרכז הדסים הבית שמוסיף איכות לשנים!

דילוג לתוכן