הצהרת נגישות – בית אבות הדסים

בבית אבות הדסים אנו שמים דגש בלתי מתפשר על מתן סביבה מאפשרת, מזמינה ותומכת ככל הניתן, בעיקר למטופלים השוהים בבתים שלנו וגם לכל מי שמגיע לבקר בכל אחד מהבתים והמוסדות הסיעודיים אותם אנו מפעילים בפריסה ארצית.

מתוך גישה תפעולית ומקצועית זו ומעצם היותנו גוף המפעיל מוסדות טיפוליים לאנשים הסובלים באופן מהותי ממוגבלויות פיזיות או קוגניטיביות שונות, נושא הנגישות בבתי האבות שלנו מקבל מענה מקיף, רחב וכמובן לחלוטין במסגרת דרישות החוק והרגולציה מאיתנו כמפעילי מוסדות סיעודיים ובתי אבות.

בבית אבות הדסים ישנו דגש משמעותי על נושאי והיבטי נגישות, כבר מרמת תכנון המבנים וגם ברמת התחזוקה והתפעול השוטף של הבית שלנו. לפניכם פירוט הסדרי ואמצעי הנגישות בבית האבות שלנו.

מרכיבי הסדרי הנגישות למבנים בבית אבות הדסים:

 • חניות נכים, כולל רצף תנועה וגישה ממתחם החנייה ודרך כניסה מונגשת במרחב בית האבות.
 • מתחם חניה ייעודי ונוח למגיעים לבית האבות.
 • שילוט ברור, קריא ונגיש בכל מרחבי בית האבות.
 • כניסה נגישה, כולל לכיסאות גלגלים ולאנשים עם מוגבלויות פיזיות שונות.
 • גישה מלאה לשירותי נכים.
 • מעליות מונגשות ונוחות לשימוש, כולל למתניידים בכיסאות גלגלים או מיטות טיפוליות.
 • ניתן להיכנס לשטח בית האבות עם חיית שירות המסייעת לאנשים עם מוגבלות.
 • מעקות ומאחזי יד מותקנים לשיפור בטיחות וניידות במיקומים שונים בבית האבות.
 • מעברים מונגשים, בטוחים ונוחים בין כל המחלקות והחלקים השונים בבית האבות.

כמו כן, אם נדרשות התאמות נגישות מיוחדות ופרטניות לדיירים מסוימים בבית האבות שלנו, אנו כמובן פועלים במהירות וביעילות כדי לוודא שכל צרכי הנגישות קיימים ומקבלים מענה אופטימאלי ובטיחותי.

נגישות של שירות הלקוחות בבית האבות הדסים
במסגרת מתן מלוא השירותים שלנו באופן נגיש לגמרי, בהתאם ואף מעבר להגדרת החוק, גם שירות הלקוחות של בית האבות הדסים מונגש ופועל במסגרת הסדר נגישות, עם המרכיבים הבאים:

 • הפעלת מוקד טלפוני נגיש וקל לשימוש מגוון דרכים ליצירת קשר עם בית אבות הדסים – טלפונית למוקד נגיש או לשיחה עם נציג אנושי, במייל או בטופס יצירת קשר דרך אתר החברה.
 • עובדי בית אבות הדסים עוברים הדרכות בנושאי נגישות שירות והחשיבות של נגישות המבנה.

בית אבות הדסים מספק שירות לקוחות איכותי, מקצועי, נגיש ועל בסיס ערכים מובילים של שוויון ומתן מענה לכל סוגי הפניות.

נגישות אתר האינטרנט של בית אבות הדסים

לצד נגישות פיזית במבנה בית האבות ונגישות בשירות, במציאות הדיגיטלית והמחוברת של היום חייבים לשים דגש גם על נגישות אתר האינטרנט שלנו. באתר בית אבות הדסים מערכת נגישות מלאה ותקנית והאתר מונגש לפי התקן הבינלאומי WCAG2.0 ולפי התקן הישראלי ת"י 5568, עם רמת נגישות אתרים של AA.

תפריט נגישות האתר מאפשר לכם את כל הצרכים והשינויים שאתם נזקקים להם לצרכי נגישות ושיפור השימוש שלכם או של יקיריכם באתר. התפריט נמצא בפינה השמאלית העליונה כאשר גולשים ממחשב ובפינה השמאלית התחתונה כאשר גולשים מסמארטפון. מערכת הנגשת האתר של בית אבות הדסים מאפשרת להגדיל או להקטין את הטקסטים באתר, להעלות או להוריד את הניגודיות, לקבוע ניגודיות הפוכה, לשנות את הפונט לפונט קריא יותר ולנווט באתר באמצעות מקלדת.

לפרטים נוספים לגבי שירותי בית אבות הדסים או שאלות ובקשות בנושאי נגישות, מוזמנים ליצור איתנו קשר, בטלפון 072-3944945, במייל marketing@hadasim.com או ודרך טופס "צור קשר" כאן באתר.

דילוג לתוכן